2019-06-18

tovább >>

Győzelmek

2019-06-04

Mező Tűzvírág 6. osztályos tanulónk a pk1 díjugrató kategória 1.,  a pk2 versenyszámban pedig 3. helyezést ért el.     Péter Patrik szintén 6. osztályos tanulónk, még novemberben szerzett bronz érmet a Portugáliában megrendezett 46. Wado-Kai Karate Európa Bajnokság U -14 korosztály 50 kg-os súlycsoportjában. Idén Budapesten kerül megrendezésre az Európa Bajnokság, melynek

tovább >>

Karate Európa Bajnokság

2019-05-30

A múlt hétvégén Bonifert Ákos a 3. a osztályból karate Európa bajnokságon vett részt a Csehországi Kadanban, és ezüst érmet szerzett. A mellékletben található képeket esetleg ki lehetne tenni a honlapra egy kis szöveg kíséretében. És ha gondolod valamilyen dicséretet is kaphatna.   Gratulálunk neki!

tovább >>

SZENZÁCIÓS GYŐZELMEK A DIÁKOLIMPIÁN

2019-05-21

Az Izbégi Általános Iskola tanítványa, Bonifert Ákos – 3. a osztályos tanuló - 2019. április 27-én megrendezésre kerülő XVI. Ippon Shobu Karate Diákolimpián, a kumite versenyszámban 1. helyezett lett, ahogy a kata versenyszámban is. Ezt a versenyt a tradicionális shotokan karate sportágban rendezték meg.          Ákost eredménye alapján meghívták a magyar válogatott